Statystyki konkursu

Edycja XIV

Progi punktowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 160,0066,0068,00
Klasa 257,0065,0069,00
Klasa 3103,00117,00124,00
Klasa 4101,00110,00122,00
Klasa 5125,00140,00145,00
Klasa 6125,00141,00149,00
Klasa 7116,00130,00140,00
Klasa 8112,00127,00140,00

Progi procentowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 183,33%91,67%94,44%
Klasa 279,17%90,28%95,83%
Klasa 380,47%91,41%96,88%
Klasa 478,91%85,94%95,31%
Klasa 578,13%87,50%90,63%
Klasa 678,13%88,13%93,13%
Klasa 772,50%81,25%87,50%
Klasa 870,00%79,38%87,50%

Liczba nagrodzonych uczestników

Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda Główna
Klasa 11038347208
Klasa 21075277110
Klasa 390415846
Klasa 419410715
Klasa 5972114
Klasa 61343827
Klasa 71013912
Klasa 867258

Edycja XIII

Progi punktowe XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 158,0067,0072,00
Klasa 256,0064,0068,00
Klasa 3105,00119,00124,00
Klasa 498,00110,00121,00
Klasa 5120,00134,00143,00
Klasa 6122,00133,00143,00
Klasa 7118,00129,00144,00
Klasa 8114,5129,00143,00

Progi procentowe XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 181,94%93,06%100%
Klasa 277,78%88,89%94,44%
Klasa 382,03%92,97%96,88%
Klasa 476,56%85,94%94,53%
Klasa 575,00%83,75%89,38%
Klasa 676,25%83,13%89,38%
Klasa 773,75%80,63%90,00%
Klasa 871,56%80,63%89,38%

Liczba nagrodzonych uczestników

Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 115146342116741
Klasa 213632831027604
Klasa 3976107716280
Klasa 4324131322699
Klasa 5376100324404
Klasa 6345151304069
Klasa 7197118292757
Klasa 81581190

Edycja XII

W Konkursie wzięło udział 45057 uczniów z 1323 szkół w całej Polsce.

Progi punktowe XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 158,0065,0069,00
Klasa 259,0066,0072,00
Klasa 396,00115,00121,00
Klasa 486,0098,00110,00
Klasa 5128,00138,00145,50
Klasa 6120,00130,00141,50
Klasa 7117,00126,50144,00
Klasa 8121,00132,00143,00

Progi procentowe XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 180,56%90,28%95,83%
Klasa 281,94%91,67%100%
Klasa 375,00%89,84%94,53%
Klasa 467,19%76,56%85,94%
Klasa 580,00%86,25%90,94%
Klasa 675,00%81,25%88,44%
Klasa 773,13%79,06%87,50%
Klasa 875,63%82,50%89,38%

Liczba nagrodzonych uczestników

Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 118986053257818
Klasa 217536382368143
Klasa 383060565980
Klasa 4742221587484
Klasa 5404152645611
Klasa 6309221745215
Klasa 718587222734
Klasa 814977222072

Edycja XI

W Konkursie wzięło udział 47994 uczniów z 1343 szkół w całej Polsce.

Progi punktowe XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”

Poziom testuWyróżnienie
(III miejsce)
Nagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 154,0063,0067,00
Klasa 254,0064,0069,00
Klasa 395,50113,00122,00
Klasa 492,00112,00110,00
Klasa 5112,00129,00144,00
Klasa 6112,00129,00 144,00
Klasa 7112,00129,00 144,00

Liczba nagrodzonych uczestników

Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 116613763487428
Klasa 21193253676048
Klasa 321302896411942
Klasa 41059127188042
Klasa 5705170266265
Klasa 6554221555292
Klasa 7281107172977

Edycja X

W Konkursie wzięło udział 47482 uczniów z 1262 szkół w całej Polsce.

W klasie 1 udział wzięło 4772 uczniów, z których 1435 otrzymało wyróżnienie, 345 nagrodę, a  344 nagrodę główną.

W klasie 2 udział wzięło 11618 uczniów, z których 1949 otrzymało wyróżnienie, 527 nagrodę, a 204 nagrodę główną.

W klasie 3 udział wzięło 12055 uczniów, z których 2315 otrzymało wyróżnienie, 412 nagrodę, a 114 nagrodę główną.

W klasie 4 udział wzięło 7024 uczniów, z których 913 otrzymało wyróżnienie, 97 nagrodę, a 21 nagrodę główną.

W klasie 5 udział wzięło 5799 uczniów, z których 603 otrzymało wyróżnienie, 107 nagrodę, a 44 nagrodę główną.

W klasie 6 udział wzięło 6214 uczniów, z których 719 otrzymało wyróżnienie, 211 nagrodę, a 20 nagrodę główną.

Łącznie wysłano 10347 nagród.

Progi punktowe X edycji:

klasa 1: wyróżnienie – 59,00 pkt, nagroda – 68,00 pkt, nagroda główna – 72,00 pkt

klasa 2: wyróżnienie – 56,00 pkt, nagroda – 65,00 pkt, nagroda główna – 72,00 pkt

klasa 3: wyróżnienie – 94,00 pkt, nagroda – 110,00 pkt, nagroda główna – 118,00 pkt

klasa 4: wyróżnienie – 99,00 pkt, nagroda – 117,00 pkt, nagroda główna – 124,00 pkt

klasa 5: wyróżnienie – 117,00 pkt, nagroda – 135,00 pkt, nagroda główna – 150,00 pkt

klasa 6: wyróżnienie – 126,00 pkt, nagroda – 141,00 pkt, nagroda główna – 153,5 pkt

Edycja IX

W Konkursie wzięło udział 42047 uczniów z 1097 szkół w całej Polsce.

W klasie 1 udział wzięło 7675 uczniów, z których 1898 otrzymało wyróżnienie, 790 nagrodę, a 226 nagrodę główną.

W klasie 2 udział wzięło 10539 uczniów, z których 2160 otrzymało wyróżnienie, 584 nagrodę, a 97 nagrodę główną.

W klasie 3 udział wzięło 8022 uczniów, z których 1535 otrzymało wyróżnienie, 261 nagrodę, a 69 nagrodę główną.

W klasie 4 udział wzięło 5398 uczniów, z których 783 otrzymało wyróżnienie, 67 nagrodę, a 4 nagrodę główną.

W klasie 5 udział wzięło 5778 uczniów, z których 753 otrzymało wyróżnienie, 146 nagrodę, a 10 nagrodę główną.

W klasie 6 udział wzięło 4635 uczniów, z których 667 otrzymało wyróżnienie, 145 nagrodę, a 14 nagrodę główną.

Łącznie wysłano 10209 nagród.

Progi punktowe IX edycji Konkursu: 

klasa 1: wyróżnienie – 59 pkt, nagroda – 65 pkt, nagroda główna – 72 pkt

klasa 2: wyróżnienie – 55 pkt, nagroda – 64 pkt, nagroda główna – 72 pkt

klasa 3: wyróżnienie – 104 pkt, nagroda – 118 pkt, nagroda główna – 128 pkt

klasa 4: wyróżnienie – 93 pkt, nagroda – 113 pkt, nagroda główna – 128 pkt

klasa 5: wyróżnienie – 113 pkt, nagroda – 134 pkt, nagroda główna – 152 pkt

klasa 6: wyróżnienie – 123 pkt, nagroda – 144 pkt, nagroda główna – 160 pkt

Edycja VIII

W Konkursie wzięło udział 33812 uczniów z 927 szkół w całej Polsce.

W klasie 1 udział wzięło 7148 uczniów, z których 2206 otrzymało wyróżnienie, 556 nagrodę, a 146 nagrodę główną.

W klasie 2 udział wzięło 6775 uczniów, z których 1802 otrzymało wyróżnienie, 373 nagrodę, a 97 nagrodę główną.

W klasie 3 udział wzięło 5913 uczniów, z których 1264 otrzymało wyróżnienie, 167 nagrodę, a 13 nagrodę główną.

W klasie 4 udział wzięło 5483 uczniów, z których 557 otrzymało wyróżnienie, 54 nagrodę, a 6 nagrodę główną.

W klasie 5 udział wzięło 4563 uczniów, z których 167 otrzymało wyróżnienie, 23 nagrodę, a 4 nagrodę główną.

W klasie 6 udział wzięło 3930 uczniów, z których 628 otrzymało wyróżnienie, 94 nagrodę, a 10 nagrodę główną.

Łącznie wysłano 8170 nagród.

Progi punktowe VIII edycji Konkursu: 

klasa 1: wyróżnienie – 54 pkt, nagroda – 64 pkt, nagroda główna – 72 pkt

klasa 2: wyróżnienie – 54 pkt, nagroda – 64 pkt, nagroda główna – 72 pkt

klasa 3: wyróżnienie – 95 pkt, nagroda – 115 pkt, nagroda główna – 125 pkt

klasa 4: wyróżnienie – 95 pkt, nagroda – 115 pkt, nagroda główna – 124 pkt

klasa 5: wyróżnienie – 114 pkt, nagroda – 137 pkt, nagroda główna – 149 pkt

klasa 6: wyróżnienie – 117 pkt, nagroda – 139 pkt, nagroda główna – 151 pkt

Edycja VII

Na poszczególnych poziomach dzieci otrzymały następujące ilości nagród:

W klasie 1 przyznaliśmy 1709 wyróżnień, 523 nagrody i 178 nagród głównych.

W klasie 2 przyznaliśmy 927 wyróżnień, 111 nagród i 10 nagród głównych.

W klasie 3 przyznaliśmy 649 wyróżnień, 61 nagród i 7 nagród głównych.

W klasie 4 przyznaliśmy 647 wyróżnień, 55 nagród i 3 nagrody główne.

W klasie 5 przyznaliśmy 228 wyróżnień, 75 nagród i 4 nagrody główne.

W klasie 6 przyznaliśmy 562 wyróżnienia, 194 nagrody i 23 nagrody główne.

Łącznie wysłano 5966 nagród. 

Progi punktowe VII edycji Konkursu: 

klasa 1: wyróżnienie – 53 pkt, nagroda – 64 pkt, nagroda główna – 72 pkt

klasa 2: wyróżnienie – 53 pkt, nagroda – 64 pkt, nagroda główna – 72 pkt

klasa 3: wyróżnienie – 95,5 pkt, nagroda – 115 pkt, nagroda główna – 128 pkt

klasa 4: wyróżnienie – 95,5 pkt, nagroda – 115 pkt, nagroda główna – 128 pkt

klasa 5: wyróżnienie – 114,5 pkt, nagroda – 130 pkt, nagroda główna – 145,5 pkt

klasa 6: wyróżnienie – 111,5 pkt, nagroda – 126,5 pkt, nagroda główna – 141,5 pkt

Edycja VI

W Konkursie wzięło udział 24643 uczniów z 715 szkół w całej Polsce. 

W klasie 1 udział wzięło 3922 uczniów, z których 370 otrzymało wyróżnienie, 229 nagrodę, a 108 nagrodę główną. 

W klasie 2 udział wzięło 5801 uczniów, z których 534 otrzymało wyróżnienie, 464 nagrodę, a 165 nagrodę główną. 

W klasie 3 udział wzięło 5077 uczniów, z których 531 otrzymało wyróżnienie, 70 nagrodę, a 7 nagrodę główną. 

W klasie 4 udział wzięło 3701 uczniów, z których 469 otrzymało wyróżnienie, 110 nagrodę, a 10 nagrodę główną. 

W klasie 5 udział wzięło 3166 uczniów, z których 391 otrzymało wyróżnienie, 52 nagrodę, a 2 nagrodę główną. 

W klasie 6 udział wzięło 2976 uczniów, z których 347 otrzymało wyróżnienie, 23 nagrodę, a 1 nagrodę główną. 

Łącznie wysłano 3883 nagrody. 

Progi punktowe VI edycji Konkursu: 

klasa 1: wyróżnienie – 62 pkt, nagroda – 65 pkt, nagroda główna – 71 pkt

klasa 2: wyróżnienie – 62 pkt, nagroda – 65 pkt, nagroda główna – 71 pkt

klasa 3: wyróżnienie – 99,9 pkt, nagroda – 114,7 pkt, nagroda główna – 127 pkt

klasa 4: wyróżnienie – 99,9 pkt, nagroda – 114,7 pkt, nagroda główna – 127 pkt

klasa 5: wyróżnienie – 116,7 pkt, nagroda – 140,2 pkt, nagroda główna – 154,7 pkt

klasa 6: wyróżnienie – 116,7 pkt, nagroda – 143,7 pkt, nagroda główna – 154,7 pkt