Edycja XIV BIS

Dziękujemy wszystkim za udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”.

Zapraszamy do rejestracji szkół na termin wrześniowy. Zapisy potrwają do 10 września 2021 r.

Życzymy Państwu udanych wakacji!

Wyniki XIV edycji Konkursu „Świetlik®”

Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.
Wyniki są dostępne w Strefie Nauczyciela.

Uprzejmie informujemy, że dostęp do wyników szczegółowych dotyczących poszczególnych osób mają
wyłącznie Koordynatorzy poprzez Strefę Nauczyciela.
Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy informacji Rodzicom oraz Opiekunom uczestników.

Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 160,0066,0068,00
Klasa 257,0065,0069,00
Klasa 3103,00117,00124,00
Klasa 4101,00110,00122,00
Klasa 5125,00140,00145,00
Klasa 6125,00141,00149,00
Klasa 7116,00130,00140,00
Klasa 8112,00127,00140,00
Progi punktowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 183,33%91,67%94,44%
Klasa 279,17%90,28%95,83%
Klasa 380,47%91,41%96,88%
Klasa 478,91%85,94%95,31%
Klasa 578,13%87,50%90,63%
Klasa 678,13%88,13%93,13%
Klasa 772,50%81,25%87,50%
Klasa 870,00%79,38%87,50%
Progi procentowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 110383472085847
Klasa 210752771106027
Klasa 3904158465729
Klasa 4194107151536
Klasa 5972114666
Klasa 613438271146
Klasa 710139121053
Klasa 867258689
Liczba nagrodzonych uczestników

Szanowni Państwo, 
pragniemy poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik®zostanie wpisany w 2021 roku do Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. 

Wykaz ten zostanie podany do publicznej wiadomości do 28 lutego 2021 r.