Edycja XIV BIS

Dziękujemy wszystkim za udział w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”.

Zapraszamy do rejestracji szkół na termin wrześniowy. Zapisy potrwają do 10 września 2021 r.

Życzymy Państwu udanych wakacji!

Wyniki XIV edycji Konkursu „Świetlik®”

Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.
Wyniki są dostępne w Strefie Nauczyciela.

Uprzejmie informujemy, że dostęp do wyników szczegółowych dotyczących poszczególnych osób mają
wyłącznie Koordynatorzy poprzez Strefę Nauczyciela.
Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy informacji Rodzicom oraz Opiekunom uczestników.

Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 160,0066,0068,00
Klasa 257,0065,0069,00
Klasa 3103,00117,00124,00
Klasa 4101,00110,00122,00
Klasa 5125,00140,00145,00
Klasa 6125,00141,00149,00
Klasa 7116,00130,00140,00
Klasa 8112,00127,00140,00
Progi punktowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 183,33%91,67%94,44%
Klasa 279,17%90,28%95,83%
Klasa 380,47%91,41%96,88%
Klasa 478,91%85,94%95,31%
Klasa 578,13%87,50%90,63%
Klasa 678,13%88,13%93,13%
Klasa 772,50%81,25%87,50%
Klasa 870,00%79,38%87,50%
Progi procentowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 110383472085847
Klasa 210752771106027
Klasa 3904158465729
Klasa 4194107151536
Klasa 5972114666
Klasa 613438271146
Klasa 710139121053
Klasa 867258689
Liczba nagrodzonych uczestników

Organizacja Konkursu – nowe informacje dotyczące terminu testu konkursowego

Uprzejmie informujemy, że test konkursowy XIV edycji „Świetlika®” zostanie przeprowadzony w trybie stacjonarnym w dniu 9 marca 2021 r. dla klas 1-3 oraz klas 8, o ile w tym okresie będą one pracować w szkołach w trybie stacjonarnym.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r., test konkursowy XIV edycji „Świetlika®może zostać przeprowadzony, 9 marca, dla wszystkich klas 1-8 w poszczególnych szkołach, pod warunkiem uzyskania zgody na jego organizację od Dyrekcji Szkoły i tym samym zapewnienia odpowiedniego rygoru sanitarnego podczas pisania testu. Aby wspomóc szkoły, które zdecydują się na taki wariant, informujemy, że test edycji XIV może być przeprowadzony w kilku turach, o dogodnych dla szkoły godzinach. Ważne jest jednak, aby uczestnicy z jednego poziomu napisali test w tym samym czasie. Jednocześnie informujemy, że wariant ten został przygotowany na wyraźne życzenie niektórych szkół.

W związku z tym prosimy, aby w Strefie Nauczyciela zostali zgłoszeni tylko uczniowie piszący test w dniu 9 marca. Jest to ważne ze względu na wysyłkę odpowiedniej liczby testów.

Dla uczniów z klas 4-7, którzy nie będą mogli wziąć udziału w edycji marcowej z powodu pandemii, zostanie zorganizowany dodatkowy termin we wrześniu 2021 r. Zapisy do dodatkowego terminu rozpoczną się przed końcem roku szkolnego 2020/2021. Testy do edycji wrześniowej zostaną przesłane do szkół na początku roku szkolnego 2021/2022. Opłaty konkursowe w tej dodatkowej edycji będą uiszczane dopiero po rozpoczęciu na nią zapisów .