Wyniki XV edycji Konkursu „Świetlik®”

Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.

Wyniki są dostępne w Strefie Nauczyciela.

Uprzejmie informujemy, że dostęp do wyników szczegółowych dotyczących poszczególnych osób mają
wyłącznie Koordynatorzy poprzez Strefę Nauczyciela.
Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy informacji telefonicznie.

Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 160,0068,0072,00
Klasa 261,0068,0072,00
Klasa 3108,00121,00128,00
Klasa 4102,00114,00128,00
Klasa 5128,00141,00153,00
Klasa 6128,00141,00154,00
Klasa 7114,00129,00149,00
Klasa 8131,00143,00154,00
Progi punktowe XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 183,3394,44100,00
Klasa 284,7294,44100,00
Klasa 384,3894,53100,00
Klasa 479,6989,06100,00
Klasa 580,0088,1395,63
Klasa 680,0088,1396,25
Klasa 771,2580,6393,13
Klasa 881,8889,3896,25
Progi procentowe XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 114532261425972
Klasa 211762171107099
Klasa 31105191666610
Klasa 4471133133578
Klasa 521874192050
Klasa 611244101123
Klasa 71515141913
Klasa 81164081424
Liczba nagrodzonych uczestników

Wyniki XIV edycji Konkursu „Świetlik®”

Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.
Wyniki są dostępne w Strefie Nauczyciela.

Uprzejmie informujemy, że dostęp do wyników szczegółowych dotyczących poszczególnych osób mają
wyłącznie Koordynatorzy poprzez Strefę Nauczyciela.
Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy informacji Rodzicom oraz Opiekunom uczestników.

Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 160,0066,0068,00
Klasa 257,0065,0069,00
Klasa 3103,00117,00124,00
Klasa 4101,00110,00122,00
Klasa 5125,00140,00145,00
Klasa 6125,00141,00149,00
Klasa 7116,00130,00140,00
Klasa 8112,00127,00140,00
Progi punktowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 183,33%91,67%94,44%
Klasa 279,17%90,28%95,83%
Klasa 380,47%91,41%96,88%
Klasa 478,91%85,94%95,31%
Klasa 578,13%87,50%90,63%
Klasa 678,13%88,13%93,13%
Klasa 772,50%81,25%87,50%
Klasa 870,00%79,38%87,50%
Progi procentowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 110383472085847
Klasa 210752771106027
Klasa 3904158465729
Klasa 4194107151536
Klasa 5972114666
Klasa 613438271146
Klasa 710139121053
Klasa 867258689
Liczba nagrodzonych uczestników