Edycja XIV BIS – anulowana

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że wobec obecnej sytuacji pandemicznej w naszym kraju, Zarząd Fundacji Akademia IBSE podjął decyzję o rezygnacji z organizacji drugiej części edycji XIV Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik. Decyzja została podjęta w obliczu narastającej liczby zachorowań na COVID-19 oraz wielu sygnałów odbieranych przez nas w ostatnich dniach od szkół zapisanych do edycji XIV bis – o konieczności przeniesienia swojego zapisu na edycję XV, w związku z dynamicznymi zmianami w organizacji pracy poszczególnych szkół i dużą niepewnością co do sytuacji, jaka powstanie pod koniec września 2021r.

Z poważaniem,

Zarząd Fundacji Akademia IBSE

Wyniki XIV edycji Konkursu „Świetlik®”

Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość.
Wyniki są dostępne w Strefie Nauczyciela.

Uprzejmie informujemy, że dostęp do wyników szczegółowych dotyczących poszczególnych osób mają
wyłącznie Koordynatorzy poprzez Strefę Nauczyciela.
Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy informacji Rodzicom oraz Opiekunom uczestników.

Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 160,0066,0068,00
Klasa 257,0065,0069,00
Klasa 3103,00117,00124,00
Klasa 4101,00110,00122,00
Klasa 5125,00140,00145,00
Klasa 6125,00141,00149,00
Klasa 7116,00130,00140,00
Klasa 8112,00127,00140,00
Progi punktowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienieNagroda
(Laureat II miejsca)
Nagroda Główna
(Laureat I miejsca)
Klasa 183,33%91,67%94,44%
Klasa 279,17%90,28%95,83%
Klasa 380,47%91,41%96,88%
Klasa 478,91%85,94%95,31%
Klasa 578,13%87,50%90,63%
Klasa 678,13%88,13%93,13%
Klasa 772,50%81,25%87,50%
Klasa 870,00%79,38%87,50%
Progi procentowe XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”
Poziom testuWyróżnienie NagrodaNagroda GłównaLiczba wszystkich
uczestników
Klasa 110383472085847
Klasa 210752771106027
Klasa 3904158465729
Klasa 4194107151536
Klasa 5972114666
Klasa 613438271146
Klasa 710139121053
Klasa 867258689
Liczba nagrodzonych uczestników

Szanowni Państwo, 
pragniemy poinformować, że Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik®zostanie wpisany w 2021 roku do Wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. 

Wykaz ten zostanie podany do publicznej wiadomości do 28 lutego 2021 r.